sirketarama.com

şirket ara, firmal bul, şirket dizin

Arama yaparak bulmak istediğiniz şirket veya firma için eğer şehir seçimi yaparsanız, aramalarınız sadece o şehirle ilgili arama sonuçlarını içerir. Şehir seçmeden arama yaparsanız, aradğınız kelimedeki bütün sonuçlarına ulaşmış olursunuz.

şirket ara


şirket OFİSMOBİLYAN bilgileri aşağıdaki gibidir.
Açıklama :
Büro mobilyası ve ofis mobilyası ürün yelpazesini, gerek teknolojik gelişmelere gerekse pazarlama faaliyetlerindeki sistemli çalışmalara bağlı genişleterek, büro mobilyası ve ofis mobilyaları Satış, büro mobilyası ve ofis mobilyaları üretim ve montaj sürecinde eğitimli, deneyimli ve güler yüzlü personeliyle hizmet vererek, İnsan sağlığına verdiğimiz önemin bilincinden yola çıkıp Sahip oluğumuz kalite anlayışı çerçevesinde TSE ve ISO belgeli ürünleri müşterilerimizle buluşturup; satış sonrasında da en iyi hizmeti vererek, Yurt içinde birçok projenin altına imzasını atmıştır. OFİSMOBİLYAN.COM( büro mobilyaları , ofis mobilyaları ) faaliyetlerine İSTANBUL MERTER`dE devam etmektedir. Kurulduğundan günümüze kadar geçen sürede geliştirdiği pekcok üründe sizlere hizmet vermeye devam etmiş ve de edecektir.

Telefon : 0212-2624037      Faks :      Yetkili : davut yaren      

Adres : merter-istanbul
İlçe : güngören      İL : İSTANBUL     

Web Sayfası : OFİSMOBİLYAN

Etiketler : ahşap makam masası, makam masa takımı, yönetici masası, müdür masası, çalışma masası, bilgisayar masası, kanepeli takım, çelik dolap, ahşap dolap, banko, soyunma dolabı, arşiv dolabı, evrak dolabı, makam koltuğu, misafir koltuğu, bekleme koltuğu, müdür koltuğu, çalış,


Şirket Linki: