sirketarama.com

şirket ara, firmal bul, şirket dizin

Arama yaparak bulmak istediğiniz şirket veya firma için eğer şehir seçimi yaparsanız, aramalarınız sadece o şehirle ilgili arama sonuçlarını içerir. Şehir seçmeden arama yaparsanız, aradğınız kelimedeki bütün sonuçlarına ulaşmış olursunuz.

şirket ara


şirket tüpaş yangın söndürme cihazları bilgileri aşağıdaki gibidir.
Açıklama :
Firmamız 1983 yılından bugüne Yangın ve Güvenlik Hizmetleri sektöründe hizmet vermektedir. 1989 yılından bu yana Doğu Sanayi Sitesindeki tesislerinde TSE belgeli kuru kimyevi tozlu, havakarbonlu, köpüklü, sulu yangın söndürme cihazları üretimi yapmaktadır. Bunun yanı sıra yangın dolapları, rekorları, hortumları, lansları, vanaları, duman dedektörleri, kovaları, balta-kazma ve kancaları gibi yangın techizatına ilişkin hernevi ürün ve otomatik söndürme sistemleri gibi hizmetler sunmaktadır. Cihazlarımız standartlara uygun olması için basınç, yorulma, çökme, testlerine tabi tutulmaktadır. Firmamız 25 Mayıs 2003 tarihinde ISO 9001 : 2000 Kalite yönetim sistemi belgesini almaya hak kazanmıştır.

Telefon : 0212-5517171      Faks : 0212-5031271     Yetkili : mehmet bey      

Adres : doğu sanayi sitesi 14.blok no:18 yenibosna
İlçe : bahçelievler      İL : İSTANBUL     

Web Sayfası : tüpaş yangın söndürme cihazları

Etiketler : yangın söndürücü, yangın söndürme cihazı, yangın tüpü, ucuz yangın söndürme cihazı, kargoyla yangın söndürme, davlumbaz söndürme, davlumbaz yangın söndürme, davlumbaz söndürme sistemleri, ,


Şirket Linki: