sirketarama.com

şirket ara, firmal bul, şirket dizin

Arama yaparak bulmak istediğiniz şirket veya firma için eğer şehir seçimi yaparsanız, aramalarınız sadece o şehirle ilgili arama sonuçlarını içerir. Şehir seçmeden arama yaparsanız, aradğınız kelimedeki bütün sonuçlarına ulaşmış olursunuz.

şirket ara


şirket Patika Outdoor Dağcılık ve Kamp Malzemeleri bilgileri aşağıdaki gibidir.
Açıklama :
Patika Outdoor Bursa mağazamızda trekking ayakkabısı, trekking botları, kamp çadırları ile her türlü dağcılık, kamp ve yürüyüş malzemesinin satışında online olarak hizmet vermektedir.Ürünlerimizin fiyatları piyasa şartlarına göre çok uygundur. patikaoutdoor.com tüm dağcılık malzemelerini barındırmaktadır bunlar:kamp çadırı, termos, sırt çantası, ocak, uyku tulumu, termal içlik, outdoor giyim, outdoor ayakkabı,kamp malzemeleri,dağcılık malzemeleri,lafuma ayakkabı ve tüm outdoor malzemelerini web sitemizde bulabilirsiniz. Outdoor kelime anlamı olarak “ açık havada yapılan “ anlamını taşımaktadır. Outdoor sporlar da açık havada yapılan tüm sporları kapsamaktadır. Outdoor sporlar arasında Dağcılık, kampçılık, dağ bisikleti, kayak, yamaç paraşütü, rafting, dalış vs gibi sporları sayabiliriz. Outdoor sporlarda giyimin amacı vücudu doğru ısıda tutmaya çalışmaktır. Outdoor giysilerin vücudu bu ısıda tutabilmenin yanında bazı temel özelliklere de sahip olmaları gekmektedir. - Hafif olması ve az yer kaplaması - Teri hızlı atabilmesi ve kolay kuruması - Rüzgar ve yağmurdan koruması - Rahat ve hareketleri kısıtlayıcı olmaması - Giyilip çıkartılmasının kolay olması Doğa spolarında giyim kat kat olacak şekilde yapılmaktadır. Bu sayede üşüdükçe giyinme, sıcakladıkça soyunma şansı olur. Katmanlar İç katman, Orta katman ve Dış katman olarak sınıflandırılır. İç Katman (Temel Kat) İlk giyilen ve tene temas eden katmandır. Sentetik ürünler tercih edilmelidir. Nemi dışarıya atabilmeli ve çabuk kuruyabilmelidir Islakken de izolasyona devam edebilmelidir Esnek ve rahat olmalıdır. Orta Katman (Yalıtım) Vücudun ürettiği sıcaklığı koruyan katmandır.Genellikle polar malzemeler kullanılmaktadır. Polar ürünler; Hafiftirler İyi izolasyon sağlarlarlar Az su tutarlar ve çabuk kururlar Poların yetmediği soğuk yerlerde dolgulu ceketler ya da yelekler kullanılabilir Şapka, bere ve eldvenler ısı yalıtımı için muhakkak kullanılması gereken malzemelerdir. Dış (Koruyucu) Katman Orta katmanı yağmur, kar ve rüzgar gibi dış etkenlerden koruyan katmandır. Üst dış katmanda koltuk altı fermuarları olması havalandırma için önemlidir.. Alt dış katmanda yandan boydan boya fermuarlı olması hem havalandırmayı, hem de giyip çıkarmayı kolaylaştıracaktır.. Dış katmanların su ve rüzgar geçirmemesinin yanında soluyabilmesi çok önemlidir. Dış katmanın dikiş noktalarının içeriden bantlanmış olması gerekmektedir. Çoraplar Kesinlikle pamuklu olmamalıdırlar. Tercihen sentetik yada yün karışımı çorapları tercih etmelisiniz. Panço Çanta ile birlikte tüm vücudu içine alabilen bir çeşit yağmurluktur.

Telefon : 02242211090      Faks :      Yetkili : Uğur Tekin      

Adres : İntizam Mah. Altıparmak Cad. Dikçeşme Sok. No:9 Osmangazi 16050 / BURSA
İlçe : Osmangazi      İL : BURSA     

Web Sayfası : Patika Outdoor Dağcılık ve Kamp Malzemeleri

Etiketler : çadır, outdoor, çadır fiyatları, kamp malzemeleri, termos, sırt çantası, ocak, kamp çadırı, uyku tulumu, kamp, termal içlik, dağcılık malzemeleri, el feneri, dağcılık termal içlik, kamp çadırları, outdoor giyim, outdoor malzemeleri, outdoor ayakkabı, ,


Şirket Linki: