sirketarama.com

şirket ara, firmal bul, şirket dizin

Arama yaparak bulmak istediğiniz şirket veya firma için eğer şehir seçimi yaparsanız, aramalarınız sadece o şehirle ilgili arama sonuçlarını içerir. Şehir seçmeden arama yaparsanız, aradğınız kelimedeki bütün sonuçlarına ulaşmış olursunuz.

şirket ara


şirket mobilyakeyfi bilgileri aşağıdaki gibidir.
Açıklama :
1987 yılında kurulmuş firmamızın ürünlerini internet üzerinden tüketicisiyle buluşturmak amacıyla 2006 yılında ://.mobilyakeyfi.com/ sitesi üzerinden internet satış hayatına başladı. Kendi üretimimiz dışında 50 üzerinde üretici firmanın ürünü yer almakta ve her geçen gün kataloğu büyümektedir. Bir çok önemli kuruluşta referansları bulunan Mobilyakeyfi, sabit ve hareketli ofis mobilyalari, ofis oturma gruplari ve makam odaları tefrişi, masalar ve sandalyeler, mutfak masası takımları, bilgisayar koltukları, plastik sandalyeler, tasarim mobilya, calisma masalari, bar tabureleri, konferans koltugu, bar sandalyesi, buro mobilyalarina dair 1000lerle ifade edilebilecek geniş ürün yelpazesini Türkiye’nin her yerine geniş taksit imkanları, ücretsiz sigortalı kargo avantajıyla müşterilerini en uygun fiyatlı en kaliteli ürünlerle buluşturmaya devam etmektedir. Mobilyakeyfi sunduğu mal ve hizmetlerinin büyük çoğunluğunu kendisi imal eder, teknik kadrosuyla montajını yapar ve satış sonrası verdiği teknik destek ile de müşteri ilişkilerini daima sıcak tutmayı hedefler.

Telefon : 232 2375786      Faks : 232 2375786     Yetkili : Murat Suna      

Adres : ://.mobilyakeyfi.com/
İlçe : karabağlar      İL : İZMİR     

Web Sayfası : mobilyakeyfi

Etiketler : sabit ve hareketli ofis mobilyalari, ofis oturma gruplari ve makam odaları tefrişi, masalar ve sandalyeler, mutfak masası takımları, bilgisayar koltukları, plastik sandalyeler, tasarim mobilya, calisma masalari, bar tabureleri, konferans koltugu, bar,


Şirket Linki: